אתר סוואג » משתמשי פייסבוק היזהרו מהבחורה הזאת

משתמשי פייסבוק היזהרו מהבחורה הזאת

לאחרונה גברים רבים מקבלים בקשות חברות מפרופיל של בחורה בשם אלי ריס, שנראית לכאורה אמיתית, פרופיל בעל אלפי עוקבים uאלפי חברים. הפרופיל בעל פרטים אמיתיים, עם תמונות שלה ופרטים על עצמה. המציאות היא שמדובר בתמונות שנלקחו מתוך פרופיל של בחורה אחרת בשם ונסה, בת 28, דיילת במקצועה מאירלנד.

ונסה הגיבה: "יום אחד בהיר בחור שלח לי הודעה ושאל אם שמי האמיתי הוא אלי ריס". ונסה שהייתה מבולבלת מהשאלה, ניסתה לחפש את השם הזה בפייסבוק, ולהפתעתה התגלה פרופיל מזויף שמחזיק בכל התמונות האמיתיות שלה מהפייסבוק והאינסטגרם האישי שלה.

לפי הטענות למעלה מ-1,000 גברים ברשת דיווחו על הבחורה הספציפית הזאת, אותם גברים התכתבו עם פרופיל מזויף ושלחו תמונות עירום באמצעות סנאפצ'אט ודרכים נוספות. אך ברגע האמת, אותו אדם העומד מאחורי הפרופיל המזויף איים על פרסום התמונות עירום לחבריהם של אותם בחורים וסחט אותם באיומים.

ונסה מוסיפה: "אני יודעת שיש כאלה שיחשבו שמדובר בסך הכל בתמונות, אבל גם מדובר בחיים שלי. מפחיד לחשוב שמישהו משתמש בזהות שלי."

עם זאת, כאשר ונסה דיווחה על הנושא לחברת פייסבוק, נוצרה טעות בין הפרופיל האמיתי שלה לפרופיל המזויף, ופייסבוק ניטרלו את הפרופיל האמיתי והתבלבלו לגמרי מי האמיתי מביניהם.

פייסבוק בתגובה הצטערו על הבלבול שנוצר, והחזירו לה את החשבון.

התחזות לבחורות ברשת היא תופעה נפוצה כיום, לכן אנחנו ממליצים שלא לתת אמון בכל אדם שנראה "אמיתי מידי" ולקבל את בקשת החברות שלו בפזיזות. אל תשלחו שום תמונות אישיות לאף אחד ברשת אם אתם לא רוצים שהחברים שלכם יקבלו אותם.

מה דעתכם על משתמשי פייסבוק היזהרו מהבחורה הזאת ? שתפו את כולם במה שאתם חושבים...

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *