אתר סוואג » הרשת גועשת: תמונות עירום של אמה ווטסון הודלפו ברשת

הרשת גועשת: תמונות עירום של אמה ווטסון הודלפו ברשת

אמה ווטסון Emma Watsonבשעות האחרונות הרשת גועשת בעקבות תמונות עירום שהודלפו לרשת של אמה ווטסון, תמונות פרטיות שהיו מאוחסנות בשירות ה-iCloud הידוע של חברת אפל, והופצו על ידי האקרים בכל הרשת.
התמונות החלו להתפרסם ברשתות החברתיות תחילה, ולא היו נראות אמינות, אך לאחר בדיקות והתאמות של תמונות אחרות של השחקנית המפורסם – התמונות נמצאו כאמיתיות לגמרי.

מתברר שהתמונות צולמו במקור לפני כ-6 שנים על ידי סטייליסטית שהתאימה בגדים עבור ווטסון, שאלו תמונות שהיו לצורך שימוש פרטי בלבד ולא פומבי. לצערה של השחקנית הצעירה שעוד זכורה לנו מסדרת הסרטים של "הארי פוטר", אשר בזכותם זכתה לפרסום רב והצליחה למנף את הקריירה שלה בצורה משמעותית. בלית ברירה, ווטסון החלה בתהליכים משפטיים, ועורכי דינה מנועים מלהגיב בנושא עקב הרגישות שבו והמורכבות של הנושא.

התקפת הסייבר הזאת מגיעה באיתוי לא הכי מושלם, שכרגע הסרט החדש "היפה והחיה" בכיכובה של ווטסון יצא לאקרנים והקריירה שלה נמצאת רק בעלייה מתמדת.

שחקנית נוספת שנפגעה מהמתקפת סייבר הזאת היא אמה סייפריד, שגם תמונות אינטימות שלה פורסמו באינטרנט. ההאקרים טוענים שהם הולכים להמשיך במתקפה ולהדליף תמונות של מפורסמים נוספים. עקב כך, מפורסמים רבים החלו להכין את עורכי הדין במקרה ויקום הצורך בנקיטת הליכים משפטיים.

מה דעתכם על הרשת גועשת: תמונות עירום של אמה ווטסון הודלפו ברשת ? שתפו את כולם במה שאתם חושבים...

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *