אתר סוואג » אביחי אוחנה מקום ראשון שני גולדשטיין במקום השני – גמר האח הגדול

אביחי אוחנה מקום ראשון שני גולדשטיין במקום השני – גמר האח הגדול

גמר האח הגדול מעולם לא היה כה מותח, פרק הגמר הוא גם פרק הפרידה מהאח הגדול ומנחיו ארז טל וקורין גדעון, לאחר מיליוני הצבעות הצופים הכריעו וקבעו שאביחי אוחנה זוכה במקום הראשון. שני גולדשטיין הסתפקה במקום השני ונראה שמחה מאוד במקום שלה.

לאחר 8 עונות אח גדול עם מתמודדים אנונימיים, ועוד 2 עונות VIP בהם השתתפו מפורסמים רבים, הגיעה תכנית האח הגדול לסיומה בפרק מרגש ומותח במיוחד. הדיירים יצאו בסדר מיקומם, מהמקום החמישי למקום הראשון – מעיין אשכנזי במקום החמישי, שרון גל במקום הרביעי, חיים שועי במקום השלישי, שני גולדשטיין במקום השני, אביחי אוחנה במקום הראשון.

אירוע הגמר כלל בו את כל המודחים מכל העונה וחבריהם של הזוכים כמו תהילה, תאלין, עדן, אנדלק, כוכב ושמוליק, חזי חיים, אורנה, גודי, עומר, דן.

לאחר 10 עונות של האח הגדול, במאי והעורך הראשי וזה שעומד מאחורי הקול של האח הגדול – יורם זק, נפרד מהתכנית ומסכם את התקופה שלו בכל 8 השנים שהתכנית הייתה מרכז חייו. הקליפ המרגש גרם לאנשים רבים לדמוע, ולהבין כי לא מדובר בעוד סתם תכנית בטלוויזיה. הושקע בתכנית מחשבה רבה, ולילות כימים עבדו מסביב צוות ההפקה כדי להביא לכם את התכנית כמו שהיא. לאחר שקטפה ושברה את שיאי הרייטינג הגבוהים בטלוויזיה, שוב הוכיחה תכנית האח הגדול כי היא תכנית מלאת תוכן, שמפגישה אנשים ממגוון החברה הישראלית, וגורמת לנו להתאהב באנשים שנראו לנו בהתחלה כזרים מוחלטים, אך מהר מאוד אנחנו לומדים להכיר ולהתאהב.

אין ספק שלתכנית יש מקום בלב לכל אחד ואחת מהמתמודדים ולכל אחד ואחת מהצופים.

מה דעתכם על אביחי אוחנה מקום ראשון שני גולדשטיין במקום השני – גמר האח הגדול ? שתפו את כולם במה שאתם חושבים...

האימייל לא יוצג באתר.