אתר סוואג » כמה יקר לחיות בישראל – סרטון ויראלי שרץ ברשת

כמה יקר לחיות בישראל – סרטון ויראלי שרץ ברשת

בגיל 24 החליט צעיר ערבי-ישראלי שגדל בגליל, לצאת לחוויה בלתי נשכחת בכל העולם. עם עמוד פייסבוק עם מעל 600 אלף לייקים, ומאות אלפי צפיות בסרטונים שלו, NAS ששמו האמיתי נוסיר יאסין, הגיע גם לישראל אחרי 6 שנים שטייל בעולם.

אז איך בדיוק צעיר בן 24 מחליט לשבור את שגרת העבודה של חיי היום יום ומחליט לעשות סרטונים בפייסבוק ככה פתאום? מדובר באדם יצירתי מאוד שהלך לחיות על הקצה, אחרי שחיי תקופה במנהטן בעבודה שבה השתכר בחודש כמעט כמו שישראלי ממוצע מרוויח בשנה שלמה, הוא החליט שנמאס לו. הוא החל להקריב את כל מה שיש לו כדי להגשים את מה שהוא באמת אוהב לעשות שאלו הם הסרטונים ההומוריסטים.

כיום לאחר שנה, יש לו בעמוד הפייסבוק יותר מ-340 סרטונים, וזה רק עולה וגודל. כל סרטון שהוא עושה, הוא עושה מכל הלב ואפשר לראות זאת בסרטונים.

בסרטון הויראלי הבא שרץ ברשת הוא מראה כמה יקר לחיות בישראל במשך דקה, והרבה מאיתנו יודעים שזוהי עובדה:

How Expensive Is Israel?!

Israel: the prices of New York, the salaries of Detroit. P.S Thanks to everyone for coming out today. People ask me when I'm gonna stop Nas Daily. I mean, look at the people, why the hell would I ever stop? I get to make videos about ideas I believe in, and meet people I love. Crazy. LIKE Nas Daily on Facebook@NasDaily on Instagram too!

‎Posted by Nas Daily on‎ ראשון 26 פברואר 2017

 

סרטונים נוספים שלו ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק שלו NasDaily יחד עם סרטונים מצחיקים רבים שבהם הוא מסביר במשך דקה.

מה דעתכם על כמה יקר לחיות בישראל – סרטון ויראלי שרץ ברשת ? שתפו את כולם במה שאתם חושבים...

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *