אתר סוואג » גמר האח הגדול הגמר עונה 8 פרק אחרון

גמר האח הגדול הגמר עונה 8 פרק אחרון

תקציר האח הגדול עונה 8 פרק אחרון פרק גמר האח הגדול , סוף סוף נחשף התאריך של גמר האח הגדול הגמר שכל כך הרבה אנשים חיכו לו. בתאריך 28/03 תגיע לסיומה תוכנית האח הגדול עונה 8, עונה שמינית והאחרונה לאחר מספר רב של עונות הסדרה סוגרת עם העונה הכי מיוחדת שהייתה. ביום שלישי ה-28 במרץ ישבו חמישיית הגמר להדחה אחרונה בפעם הסופית. מי הדייר או הדיירת שייצאו אחרו ויוכרזו בתור המנצחים של האח הגדול העונה האחרונה ? המנצח או המנצחת ייזכו בפרס מטורף – דירה חדשה ומפוארת. זה הולך להיות אחד מטקסי הגמר המותחים ביותר שהיו עד כה. הכל תלוי בהצבעת הצופים, מה יהיו תוצאות האח הגדול הגמר לשנת 2017?

מלבד שזוהי העונה האחרונה של האח הגדול עונה 8 זהו גם הפרק אחרון פרק גמר האח הגדול שבעונה זה כמו במהלך עונות האח הגדול הקודמות הגיעו אנשים אנונימיים לגמרי, אנשים שאף אחד לא הכיר בטלוויזיה, ומיד לאחר כניסתם לאח הגדול הם הפכו לכוכבים ואף למנצחים. הזוכים במהלך עונות האח הגדול זכו להרבה מעבר לפרס כספי מכובד, הם זכו גם לחשיפה תקשורתית נרחבת, אך למרות הכל רובם חוזרים לחיי היום יום הפשוטים שלהם לאחר שזכו ברגעי התהילה שלהם. אלו משתתפי האח הגדול שקיבלו חשיפה תקשורתית מרשימה למדי:

שפרה קורנפלד – היא הייתה הזוכה הגדולה של העונה הראשונה של האח הגדול וכן לאחר זכייתה היא הפכה למגישת תוכנית רדיו בשם "ציפורי לילה", ובין היתר הוציאה גם ספר חדש.
אלירז שדה – אחד המתמודדים הבולטים בכל עונות האח הגדול, הוא זכה בעונה השנייה של התוכנית, בזכות כך הוא קיבל הצעות להנחות כמה תוכניות טלוויזיה, הגיש תוכניות רדיו והשתתף גם בסדרות שונות.
ליהי גרינר – אחת המתמודדות היוצאות דופן שהיו בעונות האח הגדול, היא מרבה לקבל הזמנות לאירועי השקה ומרבה להראות המון נוכחות בתקשורת.
דנה רון – השתתפה בעונה השלישית של האח הגדול, עם סיום העונה השלישית של האח הגדול קיבלה הזדמנות מרשימה להגיש תוכניות בוקר בערוץ 2 עבור הזכיינית "קשת" ובנוסף לכך הפכה לפרזנטורית.
קותי סבג – בדומה לאלירז שדה, גם כן היה מתמודד בולט בעונות האח הגדול, הוא היה הזוכה המאושר בעונה הרביעית, וגם קיבל הזדמנויות של הנחיית מספר תוכניות טלוויזיה והשתתפות במספר סדרות טלוויזיה.
טהונה רובל – מתמודדת האח הגדול והזוכה הגדולה בעונה החמישית, עקב כך השתתפה בכמה פרסומות של חברות ידועות ובתוכניות טלוויזיה, בנוסף לכך גם הפכה למגישה ולפרזנטורית ואין ספק שהיא קידמה את קריירת הדוגמנות שלה בצעד אחד לפסגה.
שי חי – המתמודד והמשתתף שהביא להרבה מאוד רעש בתקשורת, השתתף בעונה השביעית של האח הגדול, אך פרש לפני הגמר. הוא קיבל תוכנית שבועית ברדיו ללא הפסקה ואף הצעות תקשורתית מעניינות נוספות.

האח הגדול עונה 8 פרק הגמר והפרק האחרון כמו כן את הפרק המלא ניתן לצפייה ישירה בקישור הבא.

(האח הגדול עונה 8 פרק גמר האח הגדול הגמר לצפייה ישירה עודכן נכון לתאריך 28/03/17 בקישור שלמעלה)

מה דעתכם על גמר האח הגדול הגמר עונה 8 פרק אחרון ? שתפו את כולם במה שאתם חושבים...

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *